Pedicure leczniczy – podstawa zdrowia, fundament piękna

Pedicure kojarzony jest powszechnie ze skoncentrowanymi jedynie na upiększaniu, proponowanymi przez gabinety kosmetyczne zabiegami – regulowaniem długości i malowaniem paznokci, wykonywaniem wygładzającego masażu czy delikatnym peelingiem. W przypadku oferty naszego centrum – pedicure leczniczy to przede wszystkim kompleksowa, specjalistyczna, bezbolesna i zbawienna dla kondycji stóp usługa, która widocznie przekłada się na zdrowie i komfort życia Pacjentów oraz stanowi podstawę do dalszych, podnoszących atrakcyjność działań. Bo fundamentem piękna jest zdrowie, a pedicure leczniczy to zabieg sprawiający, że stopy są w dobrej kondycji i stają się naturalnie piękne.

Podstawą wykonywanego przez nas zabiegu jest ocena stanu stóp, w ramach której dokładnie analizujemy i sprawdzamy ich kondycję. Właściwy pedicure leczniczy rozpoczyna się od starannej dezynfekcji skóry stóp. Etap następny to prawidłowe skrócenie paznokci i dokładne oczyszczenie wału paznokciowego z często podrażniających lub stanowiących ognisko stanów zapalnych skórek. Następnie, za pomocą specjalistycznych, w pełni bezpiecznych dla zdrowia Pacjenta i odpowiednio dobranych frezów usuwamy w bezbolesny sposób zrogowaciały naskórek, szpecące odciski i nierzadko powodujące duży dyskomfort modzele.

Pedicure leczniczy – w pełni bezbolesny, bezpieczny, znacząco podnoszący komfort życia i widocznie poprawiający atrakcyjność – zalecamy wszystkim osobom, które cenią sobie połączenie zdrowia i urody. Pedicure leczniczy to także propozycja dla wszystkich Pacjentów, którzy obciążeni są genetycznymi przypadłościami lub podejrzewają wystąpienie w obrębie stóp patologicznych zmian. Pedicure oferowany przez nasz specjalistyczny gabinet jest też doskonałą formą profilaktycznej opieki, w ramach której wykwalifikowani specjaliści udzielają rad dotyczących pielęgnacji i korygują błędy wynikające z niewłaściwych praktyk .

Wykonywany regularnie pedicure leczniczy jest gwarancją, że stopy przez cały rok pozostaną w znakomitej kondycji, a widmo wystąpienia patologicznych, niemożliwych do zamaskowania przy pomocy kosmetycznych zabiegów i bardzo trudnych w leczeniu zmian odejdzie w niepamięć.

O nas

Gabinet podologiczny z ponad 10 letnim doświadczeniem.

© 2022 podolog.info.pl