O nas

Poznas nas!

Dokładamy wszelkich starań, aby służyć i przynosić ulgę naszym licznym Pacjentom. W swoich działaniach skupiamy się na zdrowiu i kondycji stóp, powstrzymując proces powstawania patologicznych zmian i planując oraz przeprowadzając profesjonalne kuracje, które skutecznie zmniejszają i niwelują poziom odczuwalnych już dolegliwości. W swojej pracy pełnimy często funkcję łącznika między Pacjentem a specjalistami, działając w zgodzie lub uzupełniając zakres kompetencji internistów, chirurgów, flebologów, dermatologów, mykologów, masażystów i fizjoterapeutów.

Nasza filozofia

Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów pracuje z pełnym poświęceniem, wykorzystując teoretyczną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem. Każdego Pacjenta przyjmujemy z pełnym zaangażowaniem, podchodząc do jego problemu w sposób indywidualny. Niezależnie od powodu wizyty – zawsze zwracamy uwagę na zbawienną moc profilaktyki, udzielając cennych wskazówek i porad dotyczących higieny, pielęgnacji, gimnastyki stóp, selekcji kosmetyków czy właściwego doboru butów i wkładek ortopedycznych. W przypadkach, w których za późno jest na zapobieganie chorobom czy przeciwdziałanie zmianom, a ingerencja staje się ostatecznym rozwiązaniem – profesjonalne kuracje i bezbolesne zabiegi przeprowadzamy zawsze w oparciu o pełny profil diagnostyczny. Dzięki interpretacji obrazu stopy czy kompleksowemu wywiadowi jesteśmy w stanie nie tylko niwelować istniejące już zmiany, ale i zapobiegać powstawaniu kolejnych patologii.

Dla dobra każdego Pacjenta

Leczniczy Gabinet Pielęgnacji Stóp oferuje bezbolesne i profesjonalne zabiegi, które przynoszą ulgę i poprawiają komfort życia Pacjentów. W zakresie naszych działań znajdują się między innymi:
  • fachowe skracanie paznokci
  • zabiegi wykonywane na paznokciach wrastających, zawiniętych grzybiczych i zgrubiałych
  • zabiegi przeprowadzane w obrębie zrogowaciałego naskórka
  • rozpoznanie i usuwanie odcisków i kurzajek
  • odciążenie bolesnych miejsc
Z uwagi na to, że zmiany i choroby ujawniające się w obrębie stóp dotykają osoby w każdym wieku oraz Pacjentów z grupy ryzyka, a więc cierpiących na cukrzycę, hemofilię czy reumatyzm – pracujący w naszych Gabinetach specjaliści dopełniają wszystkich starań, aby swoimi poradami i praktyczną, podpartą wywiadem wiedzą dokonywać jak najwcześniejszych rozpoznań zagrożeń i zwiększyć szansę zatrzymania ekspansji zmian. Pamiętając, że choroby stóp są często powiązane z innymi schorzeniami, a rozwój zmian prowadzić może do poważnych powikłań – działamy w ścisłym porozumieniu ze specjalistami, praktycznie wykorzystujemy wiedzę z zakresu stosowania podstawowych środków farmaceutycznych i pomagamy w wykonywaniu lekarskich zaleceń, dotyczących specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Dla dobra Twoich stóp

Według najnowszych badań, wszystkie osoby, które ukończyły 30 rok życia powinny co najmniej raz na 6-8 tygodni decydować się na profesjonalny pedicure i korzystać z porad podologów. Z przynajmniej taką samą częstotliwością, profesjonalne gabinety powinni odwiedzać Pacjenci chorujący na cukrzycę. Propagując wiedzę dotyczącą pielęgnacji stóp i mając świadomość, jak często problem wrastającego paznokcia czy bolesnych odcisków jest zaniedbywany – wizyty konsultacyjne polecamy wszystkim, odczuwającym dyskomfort lub obciążonym genetycznie Pacjentom. Do skorzystania z oferty profesjonalnych zabiegów zapraszamy także osoby znajdujące się w grupie ryzyka i zagrożone wystąpieniem szybciej rozwijających się, a przez to bardzo niebezpiecznych zmian w obrębie stóp.
79 +
przeprowadzonych terapii
0 +
lat doświadczenia
0 +
pacjentów każdego dnia
0 %
skuteczność terapii

O nas

Gabinet podologiczny z ponad 10 letnim doświadczeniem.

© 2022 podolog.info.pl